Choinka

11.01.2018 r w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez i uroczystości, była ważnym przeżyciem dla uczestników. Występy przygotowali uczniowie młodszych klas  pod kierunkiem pań wychowawczyń: p. Justyny Brodowskiej, p. Sylwii Ciulińskiej, p. Małgorzaty Tomaszewskiej, p. Wioletty Falkiewicz i p. Elżbiety Nowakowskiej. Program artystyczny rozpoczęli uczniowie klas I-III utworami  „Bałwan i zima” oraz „Srebrne kolczyki”,  których poprowadził przez świat instrumentów p. Jarosław Giziński wraz z orkiestrą szkolną. Energia i radość dziecka w wieku najmłodszym jest nieograniczona, więc do tańca porwały nas dzieci z punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego pod kierunkiem p. Klaudii Nowakowskiej. Po tym energetyzującym tańcu przyszedł czas na taniec towarzyski w wykonaniu uczniów  klas starszych, którzy zabrali zebranych gości do tajemniczych miejsc, gdzie czas pędzi w rytm naszych serc. W te magiczne miejsca nasze pary poprowadziła p. Klaudia Nowakowska. Bywają w życiu dni lepsze i gorsze…nie wolno jednak tracić nadziei… więc nie martwmy się i uśmiechajmy się tak jak uczennice z klasy III Zuzia i Malwinka, które wystąpiły w skeczu pt.” Mariolka w Spa”. Hip-hop to niezwykle dynamiczny i energiczny taniec. Można go zobaczyć w znanych filmach i teledyskach,a my mogliśmy go obejrzeć w wykonaniu naszych uczniów pod kierunkiem p. Klaudii Nowakowskiej.Po tych dynamicznych występach przyszedł czas na chwilę zadumy, w którą wprowadziły nas dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego utworem pt. „Kołysanka”. Na koniec  pokazowy taniec pomocników  św. Mikołaja w wykonaniu chłopca i  dziewczynek z  klasy III oraz Gabrysi z kl. I pod kierunkiem p. Marleny Oleksiak. Po występach trzeba było zacząć zabawę, której  towarzyszyły różne konkursy, gdzie każdy starał się jak tylko mógł najlepiej zaprezentować swoje umiejętności między innymi po to, aby otrzymać słodką nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom dopisywał znakomity humor i kondycja fizyczna…. Bez Mikołaja nasza zabawa pozbawiona by była radości, a wiadomo, że w naszej szkole są najgrzeczniejsze dzieci, więc wszystkie otrzymały paczki.